יגל מטבחים
 

 

 

4 טיפים לעיצוב מטבחים מודרניים - מטבחי יגל

ידוע כי מטבח מודרני הוא מטבח בעל ייחודיות משלו. בניגוד למה שחושבים, לא כל מטבח שאינו כפרי יכול להיקרא "מודרני". למטבח המודרני קווי אפיון משלו. הוא יכול להיות מעוצב בסגנון הייטק לבן, או להיות מעוצב בצבעים כהים בנוסח דור העתיד: שחור עם הבלחות של לבן או כסוף. כך או כך, כשאתם רוכשים מטבחים מודרניים, כדאי שתצטיידו בטיפים הבאים.
 
חיפוי לקירות? העדיפו זכוכית! קל לתחזוקה ומרהיב ביופיו
 
חיפוי זכוכית קל מאד לניקיון, לא משאיר אחריו סימנים, מבריק, מקרין זוהר רב מרגע שהותקן, ואפשרי לרכישה בשלל צבעים – מצבעי זכוכית טבעיים ועד לבן שלג. חיפוי הזכוכית מתנקה בדומה מאד לניקוי חלונות, עם תרסיס וינדולין זול ופשוט, ללא צורך בידע מסובך על חומרי ניקיון ייעודיים.
 
כשמגיע העת לבחור את הפרזול, חתרו לעיצוב מרובע עם פאות חדות
 
עיצוב זה מסמל את המודרנה ולא רק את המטבח המודרני בסגנון העכשווי. בעוד שעיצובים בנוסח הכפר הם עיצובים בהם המעטפות של כל מגירה וכל ארון הן עגולות או אליפטיות, במטבח מודרני או אורבני בכלל – הצורה המרובעת היא ששולטת, ומי שרוצה מאד להשקיע יבחר צורה מדורגת: מספר מרובעים שעומדים אחד מעל לשני. עיצוב כזה יקרב מאד את המטבח לבעל עיצוב מודרני.
 
טיפים לעיצוב מטבחים - מטבחי יגל
 
הקפידו להסתמך על צבעים לבנים
 
הסתמכות על הצבע והגוון הלבן, הקרם, הבז' והשלג – תורמת מאד לתחושת המטבח המודרני. נכון, כפי שציינו – ניתן להסתמך גם על שחור כצבע עיקרי למטבח המודרני, אך בדרך כלל, כשקונים מטבח מודרני הכוונה היא למטבח ההייטק הלבן, זה המעובה בארונות, מגירות ושיש מטבח לבן, עם התקני פרזול כסופים, שחורים או עץ.
 
הקפידו לבחור פרזול המתאים לגודל המטבח
 
בחירת ידיות פרזול גדולות במטבח קטן, למשל, עלולה להיות מאד מגושמת ולמקד את תשומת לב האורחים בהן ולא ביתר חלקי המטבח. לכן, מי שמעוניין לעצב חכם את מטבחו, מוטב לו להסתמך על ידיות ארון ומגירה המתאימות לגודל המטבח.

יגל מטבחים – המטבחים המודרניים שלכם בהישג יד!

יגל מטבחים היא מומחית לעיצוב ושיווק מטבחים מודרניים. החברה מעצבת, מגבשת ומתקינה את המטבחים בבתי לקוחות. יגל מטבחים נותנת שירותים בבתים, משרדים וחברות ענק ברחבי הארץ. שינויים בעיצוב המטבח לבקשת הלקוח נעשים על ידי מומחי יגל מטבחים לבקשת הלקוח.
 
צרו קשר עם "יגל מטבחים" לכל המידע המבוקש על מטבחים מודרניים!
 
 
 

 

 

יגל מטבחים  יגל מטבחים סרטון  מטבחי יגל מבצע מיוחד  טיפים לעיצוב יגל מטבחים   מטבחים מעוצבים זה יגל מטבחים   עיצוב מטבחים ביגל   צור קשר

יגל מטבחים, הדקל 28 מושב יגל, טלפון יגל מטבחים: 053-8096567