יגל מטבחים
 
 
לפרטים\הצעת מחיר:
שם:*
טלפון:*
דוא"ל:
כתובת:
הערות:
 
02 1
6 4
7 1
9
19
88
DOR 9399
 
 
לפרטים נוספים
מטבח עץ מודרני יגל מטבחים
דגם: מטבח עץ מודרני יגל מטבחים
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
מטבח אדום מודרני יגל מטבחים
דגם: מטבח אדום מודרני יגל מטבחים
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
מטבחים לבנים יגל מטבחים
דגם: מטבחים לבנים יגל מטבחים
לפרטים נוספים>>

 

עיצוב מטבחים זה יגל מטבחים 

מעצב המטבחים כיום אינו מעצב המטבחים מלפני 20 שנה. אז, ובזמנים אנכרוניסטים אף יותר, בחירת המטבח הייתה משולה לבחירת דלת כניסה: הדלת צריכה להגן, והמטבח צריך לשמש אותנו לבישולים ותו לא. כל מחשבה עיצובית הייתה למעשה עקרה מתוכן, ואם היא בכל זאת התקיימה, זה היה בדרך כלל רק בבתי עשירים. לאט לאט, החל הצרכן הישראלי להיוודע לעולם העיצובים. תרמו לכך מספר תמורות: התגברות מתמדת של נסיעות ישראלים לחו"ל והשפעתם מהסובב אותם, התפתחות בתי הספר לעיצוב בישראל לרמה אקדמאית, ולא רק לרמה הכשרתית בבית הספר התיכון כפי שהיה לפני שנות דור, ועוד מגוון תמורות שהביאו לחידוש תמורות אומנותיות בתחומים נוספים כמו פיסול, רישום, מוזיקה, ואפילו עיצוב תוכנות ומשחקי מחשב. לכן, הידע הנדרש אינו מועט, כשאתם, כלקוחות, תרצו לעצב את המטבח הבא שלכם. להלן עיקריו.

מציאת הקשר בין המטבח לבית
 
תחום זה היה ידוע בשלוש תקופות בציר הזמן. בעוד שבשנות השישים והשבעים, כמעט ולא הייתה נורמה של התאמה בין עיצוב חדר המטבח לבית, והלקוח היה לוקח מחנות המטבחים מכל הבא ליד, על בסיס פונקציונלי לרוב, לא כך – בשנות השמונים, התשעים והאלפיים המוקדמות, עת החלה להשתרש בחברה שלנו תמורה חיובית של התאמת המטבח לחלל הבית. בתקופה זו היה הצרכן מוגבל מבחינה מסוימת, משום שאם הוא בחר לעצב בסגנון הייטקי לבן את ביתו, הוא היה מנוע מלבחור מטבח כפרי ולהיפך כי למעצב לא היו כמעט כלים לסייע לו לעצב כמו שצריך את הבית על סמך דרישות כאלו, שנראו סותרות. כיום, ניתן להתאים כל מטבח לכל בית באמצעות טכניקות צביעה מיוחדות שפותחו בשנים האחרונות. בעזרת טכניקות אלה, ניתן לשים בבית הייטקי לבן מטבח כפרי ובבית כפרי מטבח לבן ללא חשש לחוסר התאמה: שאלו את המעצב בחברת "יגל מטבחים".
 
עיצוב מטבחים במטבחי יגל

התאמה פונקציונלית לצרכים שלכם
 
גם זו תמורה עיצובית שלא הייתה בעבר. בעבר, הדמות המבשלת בבית (בין אם זה הגבר ובין אם זו האשה) הייתה צריכה להגיד בכלל תודה שיש לה מטבח, ולהסתדר עם מה שיש. הנימוק לאי מילוי תנאי עיצוב המטבח כפי שהיא רוצה היה שזה עלול לפגום בעיצובו. כיום, מומחי עיצוב יוכלו להתאים מבנה-מטבח כפי שאתה או את הייתם מורגלים, תוך הקפדה על עיצוב אל"ף-אל"ף כמו ש- "יגל מטבחים" ידעה לעשות מאז ומעולם.

התאמת התכולה המעוצבת לגודל המטבח
 
פרופילי שיש עבודה דקים וקטנים למטבח הקטן, ומקביליהם העבים והגדולים – עבור המטבח הגדול. התאמה של פלטות הפתיחה לארונות, ולא פחות חשוב – ידיות הפתיחה לגודל המטבח. הקפדה על אי שימוש בהתקנים גדולים במטבחים קטנים על מנת לא ליצור עיצוב מגושם.

מטבחי יגל – עיצוב מטבחים בהתאמה אישית

אנו בביל "יגל מטבחים" נשמח להעמיד לרשותך צוות יועצים שיסייע לך לעצב את המטבח, ולאחר מכן צוות עובדים מנוסה שירכיב אותו בהתאם לדרישות. יגל מטבחים מבצעת את תפקידה כמתכננת ובונה מטבחים זה למעלה מ- 40 שנה על פי בקשת הלקוח: מטבח כפרי, מודרני, אורבני או בעיצוב עתיק יעוצב בבית הלקוח בהזמנה אישית, בהתבסס על עבודת נגרות מתקדמת, ועבודת שיש נדירה.
 
צרו קשר עם "יגל מטבחים" להגשמת חלום: מטבחים מעוצבים חדשים בבתים שלכם!
 

יגל מטבחים  יגל מטבחים סרטון  מטבחי יגל מבצע מיוחד  טיפים לעיצוב יגל מטבחים   מטבחים מעוצבים זה יגל מטבחים   עיצוב מטבחים ביגל   צור קשר

יגל מטבחים, הדקל 28 מושב יגל, טלפון יגל מטבחים: 053-8096567