יגל מטבחים
 

 

יגל מטבחים בעיצוב מודרני

לא הרבה יודעים, אבל עיצוב מודרני אינו בהכרח "עיצוב לא עתיק". נכון, מבחינה אנכרוניסטית המודרני הוא ההיפך של העתיק, אך לעיצוב מודרני סגנון ייחודי משלו, אשר תלוי גם ברצון הלקוח שעה שהוא מביע את רצונותיו וציפיותיו מהמטבח החדש שעתיד לשמשו בביתו.

לעיצוב מודרני 2 סגנונות עיקריים
 
הסגנון הראשון הוא סגנון הייטק מודרני: בסגנון זה, המטבח לבן לחלוטין, עם הבלחות של התקני פרזול כסופים, למשל בידיות הארונות. לחילופין, בדגמים מסוימים, הצבע המשני של המטבח יהיה חום עץ ולא כסוף. הרעיון בעיצוב זה הוא שהצבע הלבן המשרדי (לבן שלג) הוא השולט במרחב, והוא שמתווה את הטון במטבחכם החדש.
 
הסגנון השני הוא סגנון מודרני בנוסח דור העתיד. כאן מי ששולט הוא הצבע השחור, ולא הלבן, כאשר הצבע המשני יהיה בדרך כלל לבן (למשל בידיות של הארונות) ובמעט מקרים – אפור כהה או שחור כמו הצבע המקורי. סגנון זה הוא סגנון שמתאים לבית שמעוצב בסגנון החלל, עם צבעים כהים אשר הם עצמם לא מעידים על עיצוב כפרי אלא פשוט על עיצוב מודרני קודר, כזה שנראה חדש ועתידני, ויחד אם זאת לא ניתן לומר כי זהו עיצוב הייטק.
 
יגל מטבחים בעיצוב מודרני

מטבחי יגל - התאמת העיצוב לבית הלקוח

באופן עקרוני, אנו בבית "יגל מטבחים" מאמינים שרצונו של הלקוח כבודו. אנו לא רק מאמינים בזה, אלא גם מבצעים זאת הלכה למעשה. נכון, לא כל הבתים של הלקוחות הם אותו דבר, ולפי ה- "ספר" יש בתים להם המטבח ההייטקיסטי יתאים יותר מהטבח המודרני השחור ולהיפך. יש בתים שלכאורה נדמה שבכלל לא יתאים בהם מטבח מודרני אלא דווקא מטבח עץ כפרי. יחד עם זאת, כאשר הלקוח הזמין מטבח בסגנון עיצוב מסוים, אנחנו מחויבים לא רק לספק לו אותו, אלא גם לספק לו אותו הכי נכון שאפשר לביתו, תוך יצירת מעברים בכניסות וביציאות מהמטבח הזה – אשר יתאימו לשילוב עם יתר חללי הבית.

יגל מטבחים – עיצוב מטבחים מודרניים בהתאמה אישית
 
בחברת "יגל מטבחים" מתמחים בעיצוב מטבחים בבתי הלקוח בהתאמה אישית לצרכיו. בבית "יגל מטבחים" מאפיינים את סוגי המטבחים שהלקוח זקוק להם, ומגבשים תבנית עיצובית שלמה עבורם. לאחר מכן, שולחת החברה עובדים ביצועיסטים אשר להם ניסיון של שנים בהרכבה ובנייה של מטבחים חדשים בבתי לקוחות. חברת "יגל מטבחים" מבצעת את משימתה כמעצבת ומתקינת מטבחים זה למעלה מ- 40 שנות ניסיון פוריות.
 
למידע נוסף על עיצוב מטבחים מודרני לבית צרו קשר עם "יגל מטבחים"!

 

 

יגל מטבחים  יגל מטבחים סרטון  מטבחי יגל מבצע מיוחד  טיפים לעיצוב יגל מטבחים   מטבחים מעוצבים זה יגל מטבחים   עיצוב מטבחים ביגל   צור קשר

יגל מטבחים, הדקל 28 מושב יגל, טלפון יגל מטבחים: 053-8096567